wiadomości branżowe

Wybieramy ?Człowieka o kolorowym wnętrzu?!

Rozpoczęła się kolejna edycja corocznego plebiscytu na „Człowieka o kolorowym wnętrzu” organizowanego przez markę Dekoral, miesięczniki Cztery Kąty i Avanti oraz serwis www.gazeta.pl. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie i rywalizacji o atrakcyjne nagrody.

<

p>Czytelnicy Czterech Kątów i Avanti oraz Internauci mogą głosować na swoich kandydatów do tytułu „Człowieka o kolorowym wnętrzu”. W ubiegłym roku ten barwny plebiscyt wygrała piosenkarka Maryla Rodowicz.

Głosujący sami przedstawiają swoje propozycje kolorowych ludzi. Wśród nich może znaleźć się każda osoba publiczna, która według oddającego głos ma w sobie dar zarażania swoim uśmiechem i wyróżnia się fantazją oraz pogodnym usposobieniem.

Postanowiliśmy kontynuować tradycję nagradzania osób o najbardziej kolorowych osobowościach. Ci ludzie wnoszą do naszego życia ciepłe barwy i pozytywne emocje, tak potrzebne nam wszystkim – mówi Sławomir Lis, Prezes SigmaKalon Deco Polska, producenta marki Dekoral.

W tym roku plebiscyt podzielony został na trzy kategorie: Kobieta, Mężczyzna i Para. Głosowanie możliwe jest drogą sms-ową oraz przez Internet. W czasopismach Cztery Kąty i Avanti znajdują się informacje dotyczące głosowania poprzez sms’y, na które czekamy do 7 listopada, natomiast ankieta dla Internautów dostępna jest pod adresem http://dom.gazeta.pl/dom/0,94392.html, na których głosy czekamy do 5 listopada.

Zapraszamy do głosowania! Na głosujących czekają atrakcyjne nagrody!

Rozwiązanie plebiscytu oraz wręczenie statuetek nastąpi na tegorocznej gali Dekoral Fashion Show by Eva Minge 28 listopada 2008 roku w Auli Politechniki Warszawskiej. Wyniki plebiscytu oraz lista nagrodzonych zostanie zaprezentowane na stronach internetowych www.czterykaty.gazeta.pl, www.avantimoda.pl, www.gazeta.pl oraz www.dekoral.pl 1 grudnia 2008 roku.

 

PPG jest globalnym dostawcą farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalnych. Siedziba firmy mieści się w Pittsburgu. Firma PPG zarządza 150 zakładami przemysłowymi w ponad 60 – ciu krajach. Wartość sprzedaży firmy PPG ukształtowała się w 2007 r. na poziomie 11, 2 miliarda dolarów.

Firma SigmaKalon, w skład której wchodzi SigmaKalon Deco Polska, właściciel marki Dekoral, którą PPG przejęła 02.01.2008 r. odnotowała na koniec 2007 r. sprzedaż na poziomie 2, 9 miliardów dolarów. Akcje PPG są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie www.ppg.com

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy

Tagi: #LNG   #Ministra Skarbu Pa   #PLN   #Poland