wiadomości branżowe

Kameleony w ZOO od Dekorala

Marka Dekoral, świętująca w tym roku dziesięciolecie swojego istnienia, ufundowała kolorowe kameleony wrocławskiemu ZOO.

<

p>Dzięki marce Dekoral słynny wrocławski ogród zoologiczny wzbogacił się o parę kameleonów jemeńskich. Nowi mieszkańcy ZOO zadomowili się już w specjalnie dla nich wybudowanym, efektownym terrarium. Pochodzące z półwyspu arabskiego jaszczurki możemy podziwiać w ZOO od końca sierpnia. Jest to prezent, jaki w rocznicę swojej działalności ufundował Dekoral, według dziennika „Rzeczpospolita” najsilniejsza marka farb w Polsce. Nawiązuje on do ikony marki, na którą w 2006 roku wybrano kolorowego kameleona Leona.

Dekoral już od dziesięciu lat oferuje swoim klientom bogaty asortyment farb, urzekających niepowtarzalnymi barwami i ciągle poszerza swoją ofertę o nowe, innowacyjne rozwiązania. Paleta barw oferowanych przez markę Dekoral wciąż wzbogacana jest o nowe imponujące kolekcje i odcienie.

Niezwykły związek kameleonów z barwami zdumiewa nie tylko pasjonatów biologii. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak kolory wpływają na nasz nastrój oraz potrafią odzwierciedlać naszą osobowość. O kameleonach zaś biolodzy mówią, że komunikują się za pomocą barw, wyrażając w ten sposób także swój stan psychiczny. Przeczy to naszym potocznym wyobrażeniom o tych niezwykłych zwierzętach, że poprzez zmianę barw chcą wtopić się w otoczenie, aby pozostać niezauważonymi dla drapieżników. Obserwacje kolorowych gadów potwierdzają ponadto, że każdy kameleon posiada swoje ulubione ubarwienie.

Nie każdy ma szansę zobaczyć te egzotyczne zwierzęta w ich naturalnych warunkach życia, dlatego Dekoral korzystając ze swojego święta, postanowił po raz kolejny ubarwić otaczający nas świat. Wrocławskie kameleony na pewno oczarują Państwa swoimi niespotykanymi umiejętnościami „dobierania kolorów”.

Zapraszamy do ZOO!

A w naszych domach i mieszkaniach do wyrażania siebie kolorami!

 

Producent: PPG Industries

PPG jest globalnym dostawcą farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalnych. Siedziba firmy mieści się w Pittsburgu. Firma PPG zarządza 150 zakładami przemysłowymi w ponad 60 – ciu krajach. Wartość sprzedaży firmy PPG ukształtowała się w 2007 r. na poziomie 11, 2 miliarda dolarów.

Firma SigmaKalon, w skład której wchodzi SigmaKalon Deco Polska, właściciel marki Dekoral, którą PPG przejęła 02.01.2008 r. odnotowała na koniec 2007 r. sprzedaż na poziomie 2, 9 miliardów dolarów. Akcje PPG są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie www.ppg.com

 

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Celem Ba   #Elektrowni Wodnych   #Festiwal Nauki   #Festiwalu Nauki