wiadomości branżowe

Edelman dla Fiorello

Warszawa, 01.09.2008  Sklep internetowy Fiorello.pl został nowym Klientem agencji Edelman Polska.  Zadaniem agencji jest bieżące doradztwo komunikacyjne oraz przygotowanie strategii komunikacji portalu.

Fiorello.pl działa od pierwszego maja tego roku. Sklep posiada w swoim asortymencie produkty takich marek jak: Ekelund, GreenGate i House Doctor, które cechuje autentyczność oraz własny, wyjątkowy charakter. Poszukiwanie ich łączymy z pasją podróżowania i odkrywania regionów bogatych w tradycję i kulturę – mówi Anna Chabowska, twórczyni fiorello.pl. Sklep powstał z myślą o ludziach, którzy przywiązują wagę do przedmiotów codziennego użytku i czerpią przyjemność z chwil spędzanych z rodziną i przyjaciółmi. To również miejsce przeznaczone dla amatorów dekoracji i miłośników dobrego smaku.

Po stronie Edelman Polska za projekt odpowiada zespół Edelman Digital – nowej struktury wewnątrz agencji. Utworzona w marcu tego roku grupa robocza składa się z ponad 120 specjalistów, działających w kilkudziesięciu krajach. Edelman Digital specjalizuje się w działaniach public relations wykorzystujących Internet, telefonię komórkową oraz social media.  

Dodatkowych informacji udzielają :

Barbara Kwiecień
General Manager
Edelman Polska
Hankiewicza 2, 02-103 Warszawa
tel:    +48 22 576 35 55
fax:   +48 22 576 35 56
kom: +48 601 361 106
[email protected]
www.edelman.com.pl

Anna Chabowska
Fiorello.pl
e-mail: [email protected]

 

Źródło Edelman Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Instruktorzy Xella Polska   #Piotr Partyka   #SILKA   #YTONG