wiadomości branżowe

Imago PR dla Globe Trade Centre SA

Nowym klientem Imago Public Relations jest firma deweloperska Globe Trade Centre SA. Konsultanci agencji będą odpowiedzialni za promocję projektów GTC realizowanych na Śląsku. 

Globe Trade Centre SA. (GTC) jest jednym z czołowych deweloperów w nowej Europie. Spółka realizuje i zarządza inwestycjami w trzech kluczowych sektorach rynku nieruchomości – obiektów i parków biurowych, centrów handlowo-rozrywkowych oraz w sektorze mieszkaniowym. 

Na Śląsku firma realizuje inwestycję mieszkaniową Apartamenty Moderna oraz inwestycje o charakterze komercyjnym: Centrum Biurowe Francuska i Centrum Biurowe Mikołowska. Za działania Public Relations dotyczące tych właśnie projektów będą odpowiedzialni konsultanci Imago Public Relations. 

Poza Globe Trade Centre, w portfolio klientów branży nieruchomości Imago PR znajdują się m.in. ING Real Estate Development, Huntington Property Investment, Nestin Polska i Metropolis SA.

### 

Informacje o Globe Trade Centre:  

GLOBE TRADE CENTRE SA. (GTC) jest jednym z czołowych deweloperów w Nowej Europie. Firma powstała w 1994 roku w Warszawie. Obecnie aktywnie działa w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Słowacji, Bułgarii, Rosji i na Ukrainie.  

GTC realizuje i zarządza inwestycjami w trzech kluczowych sektorach rynku nieruchomości: obiektów i parków biurowych, centrów handlowo-rozrywkowych oraz mieszkaniowym. Obecnie portfolio GTC zawiera 130 projektów zakończonych i realizowanych w głównych punktach Europy Środkowo i Południowo Wschodniej. 

Akcje GTC są notowane na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie od 2004 roku.  Walory GTC wchodzą w skład indeksu największych spółek GPW – WIG20, międzynarodowych indeksów MSCI, wskaźnika branżowego FTSE EPRA/NARREIT oraz indeksu GPR 250, skupiającego 250 największych i najbardziej płynnych spółek z sektora nieruchomości na świecie. 

Zapraszamy na stronę: www.gtc.com.pl  

Informacje o Imago Public Relations:  

Imago Public Relations jest jedną z najstarszych firm konsultingowych PR na południu Polski. W tegorocznym rankingu agencji public relations miesięcznika Home&Market zajęła kilkakrotnie pierwsze miejsca.  

W 2007 roku została sklasyfikowana przez Warsaw Business Journal i miesięcznik PRESS jako największa regionalna firma PR w Polsce.  Agencja jest jedynym przedstawicielem w Polsce Eurocom Worldwide – globalnej sieci firm PR oraz członkiem The Association of Communication Experts – międzynarodowej sieci niezależnych firm public relations.  

Konsultanci Imago PR realizowali projekty komunikacyjne m.in. dla Komisji Europejskiej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Południowego Koncernu Energetycznego, ING Real Estate, Kroll Ontrack, Velux, Severstal i innych, wiodących w swoich branżach firm
i instytucji. 

Zespół konsultantów Imago PR tworzą specjaliści w budowaniu strategii komunikacyjnych, kontaktach z mediami, zarządzaniu sytuacją kryzysową, zarządzaniu zmianą, organizacji wydarzeń specjalnych czy marketingu politycznym. 

Zapraszamy na stronę: www.imagopr.pl  

Informacje o Eurocom Worldwide:  Zapraszamy na stronę: www.eurocompr.com  

Informacje o The Association of Communication Experts:  Zapraszamy na stronę: www.the-ace.com

Źródło Imago Public Relations. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LED   #Mariusz Kr   #RTV   #Togo