wiadomości branżowe

?Od świtu do zmierzchu? ? letni dzień w sześciu odsłonach

Lato jest porą wyjątkową – porą, gdy zmiany i chęci do ich przeprowadzania kwitną w naszych głowach. Po zmiennej aurze wiosny w końcu nadchodzi upragnione lato. Budząc się pewnego dnia, widzimy za oknem feerie barw. Porażeni ich intensywnością chcemy, by także nasze mieszkanie przepełniła letnia energia. Zespół Dekoral pomaga w metamorfozie naszego najbliższego otoczenia, pomaga w poszukiwaniach własnego stylu.

<

p>Pozytywna energia wakacyjnych dni

Lato jest porą, kiedy przepełnia nas energia, chcemy coś zmienić, pojechać gdzieś daleko, a potem długo żyć wspomnieniami wspaniałych wakacji. Długie, ciepłe dni, duża ilość słońca sprzyja licznym krótszym i dłuższym wyjazdom a także remontom i metamorfozom naszego otoczenia. Dekoral przedstawia sposób na zamknięcie wakacyjnych wspomnień w kolorach, podając receptę jak sprawić, że mieszkanie wybuchnie fajerwerkami intensywności kolorów, jednocześnie przepełniając nas ciepłymi myślami o długich letnich dniach.

Top Trendy 2008 – wnętrze z pomysłem

Wybór kolorystyki zaczynamy od wyboru koloru podstawowego, ale pamiętajmy, że planując kolorystykę mieszkania mamy na myśli nie tylko ściany i podłogi, ale także meble, tkaniny i inne sprzęty. By we wnętrzu nie zapanowała kolorystyczna monotonia warto wybrać dwa kolory podstawowe, które pokryją ściany i dwa kolory uzupełniające przeznaczone na dodatki. Wiedza fachowców od koloru marki Dekoral ustrzeże nas od wprowadzania do wnętrza dysharmonii i chaosu, pozwoli na osiągnięcie powalającego efektu ostatecznego. Specjalnie dla wymagających klientów, obserwując zmieniający się świat i trendy w nowoczesnym designie, Zespół Dekoral stworzył kolekcję „Od świtu do Zmierzchu” ” zawierającą 6 zestawów kolorów „Top Trendy”, polecanych na lato. Ta koncepcja tworzenia przemyślanych zestawów kolorystycznych wprowadza nas w świat aranżacji z katalogów wnętrzarskich, który możemy teraz stworzyć we własnym mieszkaniu.  Odpowiednio opracowane zestawy kolorów nadadzą naszym pomieszczeniom wrażenie harmonii a nasze oko będą cieszyć kolorowe ściany i wysmakowane dodatki.

O każdej porze w innym kolorze

Kolekcja „Od świtu do zmierzchu” to sześć niesamowitych zastawów kolorów inspirowanych cyklicznością dnia. Od pastelowych odcieni poranka, przez energetyczne kolory południa aż do głębokich barw nocy. Wszystkie kolory dostępne są z mieszalnika.

Pastelowy świt – to propozycja dla osób, które otulone ciepła kołderką, przebudzone z sennych marzeń spoglądają na swoja sypialnię leniwym wzrokiem. Dostrzegają pierwsze promienie słońca wędrujące po pastelowych ścianach.

Barwami dominującymi w tym zestawie jest blady róż o nazwie „Ciepła kołderka” i waniliowe „Przebudzenie”. Wyrazistości tej kompozycji nadadzą dodatki w kolorach kawy i szarości, „Leniwe spojrzenie” i „ Senne marzenie”. Pastele doskonale wkomponują się w pomieszczenie i nadadzą wnętrzu przytulny charakter.

Orzeźwiający poranek – wybiorą osoby rozpoczynające swój dzień pysznym śniadankiem, chłonące świat wszystkimi zmysłami. Upajając się barwami, kształtami i przestrzenią czują i widzą słodycz „Pachnącej jagodzianki”, „ Konfitury z jeżyn” i Gorącej bawarki”. Orzeźwiający powiew poranka przyniesie im kolor „ Sok limonkowy”, który swoją zieloną barwą podkreśla różne odcienie fioletów. Fiolet łączy w sobie czerwień i błękit. Z takiego skupienia barw ciepłej i chłodnej rodzi się ekskluzywność i niejednoznaczność jego aranżacji we wnętrzu. Jasne odcienie filetu dobrze harmonizują z sielankowym lub romantycznym wystrojem wnętrza, ciemne z mieszkaniami nowoczesnymi.

Ogniste południe – jest propozycją dla osób energicznych, żyjących szybko i intensywnie. Połączenie zimnych i gorących barw daje efekt dużego kontrastu. Zgaszony czerwony kolor „Suszone pomidory” w zderzeniu z mrożącym „Espresso” podkreśli charakter wnętrza minimalistycznego, uwydatniając nowoczesne sprzęty. Chłodne barwy w tym zestawieniu nadają wnętrzu poczucie lekkości i przestronności. By pomieszczenie nabrało odrobiny ciepła zastosowano gorącą żółć „Tortellini z tabasco” i delikatne „Białe wino”.

Senny zmierzch – to łagodny „Chill out”, spokój i „Leśna cisza”. To „Chwile zapomnienia” na leśnej polanie, bezpieczna przystań, w której zapadamy „W objęcia Morfeusza”. To zestawienie kolorów inspirowanych barwami ziemi, tworzących z pomieszczenia oazę ciszy i spokoju. Jest znakomita propozycja dla osób, które chcą mieć naturalny świat w swoim salonie.

Czekoladowy wieczór – polecany dla osób, które otulone pianą „Pachnącej kąpieli”, delektując się „Łykiem szampana”, smakują „Mleczne pralinki”. Delikatne pastele doskonale wypełnia przestrzeń naszej sypialni, ciepła paleta barw stworzy wrażenie przytulności. Kolor „Pachnąca kąpiel” nadaje temu zestawieniu powiew świeżości, pozwala podkreślić charakter wnętrza wyjątkowymi dodatkami w kolorze „Kawy mrożonej”.

Szalona noc – to zestawienie kolorów, które sprawi, iż każde wnętrze zawibruje kolorem. Energetyczne jaskrawe barwy rodem z nocnych klubów, stonowane są tu szarością „Oblicza księżyca” i zadymione kolorem „Kubańskie cygaro”. Intensywnie różowy kolor „ Egzotyczne drinki” i świetlisty żółty „Światła dyskoteki” to propozycja zabawy kolorem. Miłośnicy szalonej zabawy i kolorowych egzotycznych drinków nareszcie mogą mieć klimat nocnych klubów w swoim wnętrzu. 

Nowa kolekcja „Od świtu do zmierzchu” została opracowana w taki sposób, aby każdy mógł w niej znaleźć swoje barwy przewodnie, które najlepiej oddadzą charakter i walory pomieszczenia. Wybrane kolory podstawowe harmonijnie uzupełniają przypisane im dwie inne. Dzięki temu letnia metamorfoza twojego wnętrza będzie zachwycać zarówno domowników jak i gości.

http://www.dekoral.pl/

 

Producent: PPG Industries

 

PPG jest globalnym dostawcą farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalnych. Siedziba firmy mieści się w Pittsburgu. Firma PPG zarządza 150 zakładami przemysłowymi w ponad 60 – ciu krajach. Wartość sprzedaży firmy PPG ukształtowała się w 2007 r. na poziomie 11, 2 miliarda dolarów.

Firma SigmaKalon, w skład której wchodzi SigmaKalon Deco Polska, właściciel marki Dekoral, którą PPG przejęła 02.01.2008 r. odnotowała na koniec 2007 r. sprzedaż na poziomie 2, 9 miliardów dolarów. Akcje PPG są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie http://www.ppg.com/

 

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Lecha Wa   #Maciej Bro   #Szybkiej Kolei Miejskiej   #uk