wiadomości branżowe

Ogrodownia działem obsługi klientów instytucjonalnych Pracowni Sztuki Ogrodowej

Ogrodownia to specjalistyczny dział obsługi klientów instytucjonalnych Pracowni Sztuki Ogrodowej zajmujący się projektowaniem architektury krajobrazu w przestrzeni publiczno-mieszkalnej.

Pracownia Sztuki Ogrodowej działa od 1997 roku. Jej założycielami i właścicielami są Agnieszka Duc i Mariusz Pasek. Ogrodownia stanowi dział Pracowni, specjalizujący się w inwestycjach mieszkaniowych, publicznych i komercyjnych we współpracy z wieloma renomowanymi firmami architektonicznymi i wykonawczymi. Zajmuje się sporządzaniem projektów architektury krajobrazu i ich realizacją, inwentaryzacją zieleni, rewaloryzacją ogrodowo-parkowych założeń historycznych oraz doradztwem z zakresu architektury krajobrazu.

Wszechstronny zespół Ogrodowni tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, w swoich projektach terenów zielonych pamiętający zarówno o estetyce jak i zachowaniu funkcjonalności, szczególnie w przypadku realizacji otoczenia budynków publicznych i mieszkalnych. Do realizacji Ogrodowni należą m.in. plac wypoczynkowy w Parku Ujazdowskim w Warszawie, zieleń na dachu centrum handlowego Arkadia w Warszawie, a także otoczenie warszawskich osiedli Słoneczny Skwer, Meridian, Pegaz czy Lazurowa Dolina.

„Zdecydowaliśmy się utworzyć nowy dział obsługi, aby jeszcze bardziej usprawnić naszą współpracę z klientami instytucjonalnymi” – mówi Agnieszka Duc – „Stale inwestujemy również w nasz zespół, pamiętając iż dobre projekty terenów zielonych podnoszą wartość nieruchomości, dla których przygotowujemy realizacje”.

Źródło Ogrodownia. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Colour Style   #Dekoral Fashion   #JUSTIFY   #koniec