wiadomości branżowe

Niezwykła biel z basenu morza Śródziemnego w nowej farbie Dekoral Hi-latex

Wyobraźmy sobie rozpalone słońcem wyżyny greckich półwyspów, wiejskie zaspane domki na stokach Italii, jasne ciepłe ściany małych miasteczek w krajobrazie hiszpańskiej sjesty. Barwą śródziemnomorskiego klimatu jest niezwykła biel, nasycona promieniami słońca i zapachem morskiej bryzy. To piękno gór i dzikość wybrzeża udało się uchwycić i zamknąć w naturalnej ciepłej barwie bieli nowej farby Dekoral Hi-latex.

<

p>Wydawać by się mogło, że we współczesnym, pędzącym szybko naprzód świecie, nie ma miejsca na biel. Barwa ta jest bowiem symbolem spokoju, czystości, niewinności, nadziei. Wpływa na człowieka uspokajająco i łagodząco. W czasach, w których ciągły ruch i brak czasu wyznaczają ścieżki dnia codziennego właśnie biel powinna stać się przystanią odpoczynku i kontemplacji.

Farba Dekoral Hi-latex to esencja śródziemnomorskiej sjesty, która teraz może zagościć na dobre w naszych domach i mieszkaniach. Ciepła biel – absolutnie nowy, wyjątkowy odcień bieli – inspirowana jest południowymi tradycjami i klimatem. Dekoral Hi-latex podkreśla i uwydatnia inne kolory, doskonale komponuje się z różnorodną kolorystyką ścian oraz wizualnie powiększa przestrzeń każdego wnętrza. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości dyspersji lateksowej farba Dekoral Hi-Latex posiada wysoką odporność na szorowanie i zabrudzenia. Pozwala to cieszyć się wyjątkową świeżością i czystością ścian przez długi czas.

Ciepła biel farby Dekoral Hi-latex pasuje do wszystkich rodzajów wnętrz. Pomieszczenia zaprojektowane w stylistyce nowoczesnego minimalizmu znajdą niepowtarzalną oprawę w postaci szerokoprzestrzennej bieli, która podkreśli nieprzeciętną formę mebli i dodatków.

Natomiast tradycyjny design zostanie rozświetlony i widocznie podkreślony przez ciepłą biel, która przez wieki stanowiła element słonecznej kultury mieszkańców basenu morza śródziemnego.

Farba dekoracyjna Dekoral Hi-latex, dzięki optymalnej konsystencji, nie kapie podczas malowania, nie ścieka po pędzlu czy wałku, pozostawiając malowane wnętrze czystym i schludnym, doskonale kryje dekorowane powierzchnie, co pozwala na oszczędność czasu i ilości zużywanej farby.

http://www.dekoral.pl/

Cena brutto: ok. 51zł (opakowanie o pojemności 5L)

Dostępne opakowania: 5l i 10l

Producent: PPG Industries

 

PPG jest globalnym dostawcą farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalnych. Siedziba firmy mieści się w Pittsburgu. Firma PPG zarządza 150 zakładami przemysłowymi w ponad 60 – ciu krajach. Wartość sprzedaży firmy PPG ukształtowała się w 2007 r. na poziomie 11, 2 miliarda dolarów.

Firma SigmaKalon, w skład której wchodzi SigmaKalon Deco Polska, właściciel marki Dekoral, którą PPG przejęła 02.01.2008 r. odnotowała na koniec 2007 r. sprzedaż na poziomie 2, 9 miliardów dolarów. Akcje PPG są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie http://www.ppg.com/

Źródło Dekoral. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy