wiadomości branżowe

YTONG jedną z najlepszych marek budowlanych w Polsce

YTONG firmy Xella zdobył pierwsze wyróżnienie w kategorii materiały wznoszeniowe w rankingu Budowlana Marka Roku 2007. Badania przeprowadzono wśród wykonawców, którzy wskazywali markę najwyższej jakości, o najlepszej relacji ceny do jakości oraz najczęściej stosowaną.

Ranking Marek Budowlanych został przeprowadzony już po raz czwarty przez firmę ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Klasyfikację utworzono w oparciu o analizę wyników badań ankietowych, zrealizowanych techniką CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing). W badaniu wzięło udział 2050 respondentów reprezentujących firmy wykonawcze z całego kraju – po 350 wykonawców w każdej z 19 kategorii rankingowych. Przeprowadzono je w grudniu 2007 roku.

Wysoka pozycja, jaką marka YTONG zajęła w Rankingu Marek Budowlanych, jest kolejnym dowodem uznania dla naszej pracy, a także potwierdzeniem, że jej efekty pokrywają się z oczekiwaniami – naszymi i naszych Klientów – mówi Cezary Szeszuła, Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Xella Polska. Cenimy sobie to wyróżnienie tym bardziej, że producentów oceniali wykonawcy, czyli osoby naprawdę znające się na rzeczy. Dziękujemy za uznanie i za zaufanie – wykonawcom oraz inwestorom.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 24 stycznia podczas targów BUDMA 2008. Nagrodę w imieniu firmy Xella Polska odebrał Roman Radomski, Regionalny Dyrektor Sprzedaży.

Równolegle przeprowadzono też Ranking Dystrybutorów Materiałów Budowlanych, którego celem było wyłonienie wiodącego hipermarketu budowlanego oraz sieci hurtowni budowlanych.

Szczegóły dotyczące rankingów dostępne są na stronie: http://www.asm-poland.com/

 

<

p align=”center”>###

Firma XELLA Polska Sp. z o.o. oferuje produkty marki YTONG i SILKA, stosowane w budownictwie mieszkaniowym. Produkcja materiałów odbywa się w 13 nowoczesnych zakładach na terenie całej Polski. Sprzedaż firma Xella prowadzi poprzez sieć dystrybucji na terenie całego kraju oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina, obwód Kaliningradzki. W grupie zatrudnionych jest około 870 osób.

Więcej informacji w serwisach: http://www.xella.pl/, http://www.budowane.pl/, http://www.portalrolniczy.pl/, http://www.miastonoca.budowane.pl/ oraz na blogu: http://blog.xella.pl/budujemy.

 

Źródło Xella Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy