wiadomości branżowe

Miasto nocą według Xelli

Xella Polska uruchomiła nowy, wizerunkowy serwis www.miastonoca.budowane.pl . Internauci w zupełnie inny sposób niż dotychczas mogą zapoznać się z zaletami budowania domów z bloczków Ytong i Silka. Na wypełnionej zdjęciami i animacjami stronie zaprezentowano kilka wybranych, anonimowych budynków miejskich. Wszystkie są obiektami referencyjnymi Xelli i wszystkie sfotografowano nocą. Są one najlepszym przykładem na to, że budynki wykonane z bloczków Silka i Ytong świetnie komponują się w architekturze nowoczesnego miasta i spełniają jego wymagania. Są nowoczesne, dobrze wyizolowane akustycznie, energooszczędne, bezpieczne i trwałe.

Jest to pierwszy serwis, który stworzyliśmy z myślą o architektach i kolejny, po stronach www.xella20cm.pl i www.budowane.pl, adresowany do inwestorów. Pokazuje nie tylko zalety naszych produktów, ale także dowolność ich stosowania – mówi Monika Mychlewicz, Kierownik Działu Marketingu Xella Polska.

 

<

p align=”center”>###

Firma XELLA Polska Sp. z o.o. oferuje produkty marki YTONG i SILKA, stosowane w budownictwie mieszkaniowym. Produkcja materiałów odbywa się w 13 nowoczesnych zakładach na terenie całej Polski. Sprzedaż firma Xella prowadzi poprzez sieć dystrybucji na terenie całego kraju oraz w krajach takich jak: Litwa, Łotwa, Ukraina, obwód Kaliningradzki. W grupie zatrudnionych jest około 870 osób.

Więcej informacji w serwisach: www.xella.pl, www.xella20cm.pl, www.budowane.pl, www.portalrolniczy.pl, www.miastonoca.budowane.pl oraz na blogu: blog.xella.pl/budujemy.

Źródło Xella Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Ekonomista Bankier   #PKB   #Stanach Zjednoczonych   #Stanami Zjednoczonymi