wiadomości branżowe

Wygraj wideokonferencje z eGospodarka.pl

eGospodarka.pl – praktyczny poradnik Internetu dla małych i średnich firm, organizuje wraz z serwisem VidCom.pl konkurs, w którym można wygrać roczny abonament na konta w systemie VidCom.pl, pozwalające na prowadzenie profesjonalnych wideokonferencji w Internecie. Łączna wartość nagród w konkursie to ponad 13 tysięcy złotych!

 

Konkurs ma trwać dwa tygodnie, przy czym w każdym tygodniu na stronie konkursowej pojawią się dwa pytania, na które należy odpowiedzieć. Uczestnicy konkursu, którzy udzielą najciekawszej odpowiedzi na pytanie nr 4 (prezentowane w drugim tygodniu konkursu) oraz podadzą prawidłowe odpowiedzi na pozostałe trzy pytania mogą liczyć na jedną z trzech głównych nagród.

– W porozumieniu z naszym partnerem, firmą VidCom.pl Sp. z o.o., zdecydowaliśmy, że głównymi nagrodami będą konta w specjalistycznym systemie, umożliwiające przeprowadzanie wideokonferencji. W zależności od zajętego miejsca, laureaci naszego konkursu mogą liczyć nawet na roczny abonament obejmujący 5 kont w systemie VidCom.pl. Każde z 5 kont posiada pełną funkcjonalność, pozwalającą prowadzić profesjonalne wideokonferencje w Internecie – mówi Beata Szkodzin, wydawca eGospodarka.pl.

Zwycięzca otrzyma także komplet multimedialny do prowadzenia wideokonferencji. W skład zestawu wchodzi kamera internetowa oraz słuchawki z mikrofonem.

– Abonament na dostęp do tego systemu to bardzo atrakcyjna propozycja dla wszystkich użytkowników portalu eGospodarka.pl. System wideokonferencyjny szczególnie docenią firmy wieloodziałowe lub zatrudniające pracowników zdalnych. VidCom.pl to doskonałe narzędzie służące do zaawansowanej wideokomunikacji za pośrednictwem Internetu – mówi Prezes VidCom.pl Sp. z o.o. Jacek Namysło – System VidCom.pl pozwala na przykład na przeprowadzenie wideokonferencji online z dowolną liczbą uczestników, bez nakładów finansowych związanych z zakupem specjalistycznego zaplecza technicznego oraz przygotowaniem lub wynajęciem sali konferencyjnej. Komputer z dostępem do Internetu wystarczy, aby zorganizować wirtualne spotkanie – dodaje Jacek Namysło.

Zalety systemu nie ograniczają się jedynie do przeprowadzania wewnętrznych firmowych wideokonferencji. Specyfika działania VidCom.pl pozwala również na prowadzenie poufnych rozmów, bowiem system zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa podczas przesyłania informacji. System umożliwia również przeprowadzenie wirtualnego głosowania wśród wszystkich uczestników konferencji – można tworzyć ankiety, zadając pytanie oraz ustalić dowolne opcje odpowiedzi. Po głosowaniu wyniki prezentowane są również w formie wykresu.

Zalety tego systemu szczególnie go predestynują do wykorzystania w firmach innowacyjnych, uświadamiających sobie korzyści wynikające ze stosowania nowoczesnych technologii telekomunikacyjnych. Właśnie spośród właścicieli i pracowników takich firm wywodzi się znakomita większość portalu eGospodarka.pl.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich Internautów do wzięcia udziału w naszym konkursie. Dzięki współpracy z VidCom.pl możemy zaoferować zwycięzcom konkursu cenne i – co nie mniej ważne – niesłychanie praktyczne nagrody, przydatne każdej firmie – podsumowuje Beata Szkodzin

Konkurs odbywa się w serwisie eGospodarka.pl, na stronie http://www.egospodarka.pl/konkurs.

 * * * * * * *

eGospodarka.pl
eGospodarka.pl (www.egospodarka.pl) to praktyczny poradnik Internetu, stworzony z myślą o małej i średniej wielkości przedsiębiorstwach z różnych sektorów gospodarki. Dostarcza zarówno wiedzy jak i narzędzi e-biznesowych. W ramach serwisu można znaleźć aktualności ze świata IT, informacje o najnowszych raportach i prognozach, komentarze gospodarcze, wyszukiwarki, kalkulatory ofert, materiały szkoleniowe oraz konferencyjne a także konkretne rozwiązania – kreatory sklepów, stron www oraz usługi ISP. Najczęściej odwiedzane przez użytkowników są działy: Gospodarka, Publikacje, Finanse, Prawo, Praca i Przetargi. Misją serwisu eGospodarka jest dostarczanie praktycznych informacji i narzędzi oraz pomoc w podejmowaniu decyzji dotyczących zaistnienia firmy w internecie.

Źródło eGospodarka.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy