wiadomości branżowe

?Zbuduj Dom? ? inauguracyjne spotkanie z doradcami MultiBanku i Wydawnictwa Murator

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – rozpoczyna cykl spotkań z doradcami MutiBanku i Wydawnictwa Murator poświęconych budowie własnego domu. Celem akcji o charakterze informacyjno-doradczym jest popularyzacja budownictwa indywidualnego, a także zaprezentowanie sposobów jego finansowania. Przedstawiciele MultiBanku i Wydawnictwa Murator podpowiedzą jak wybrać w zależności od indywidualnych potrzeb właściwy projekt domu. Doradzą jak skompletować wszystkie niezbędne dokumenty i jak sfinansować inwestycję mieszkaniową. W czasie spotkania zaprezentowane zostaną również gotowe projekty domów wraz z kosztorysami i wyliczeniami rat kredytu w ramach Planów Finansowych MultiBanku. Na koniec spotkania przewidziane są indywidualne rozmowy z doradcami MultiBanku i Wydawnictwa Murator.

Spotkania będą odbywały się cyklicznie. Inauguracja akcji odbędzie się w czwartek 3 czerwca br. w Centrum Usług Finansowych MultiBanku w Krakowie przy ul. Straszewskiego 20 o godz. 17.30. Osoby zainteresowane uczestniczeniem w spotkaniu powinny skontaktować się przed 3 czerwca br. z placówką MultiBanku w Krakowie i potwierdzić swoje przybycie.

Plany Finansowe – kredyty mieszkaniowe – MultiBanku dostępne są w 3 wariantach – MultiPlan, MultiPlan Walutowy i WWJ. Jest to innowacyjna na polskim rynku kategoria produktów bankowych wprowadzona przez MultiBank w maju 2002 roku.

Plany Finansowe – to kombinacja ROR-u, rachunku oszczędnościowego, kredytów i kart płatniczych. Produkty MultiBanku skierowane są do wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania, domu, samochodu lub innych dóbr. Klienci MultiBanku, którym przyznano Plan Finansowy – kredyt odnawialny, czy samochodowy mogą otrzymać oprocentowany tak samo niską stopą jak kredyt hipoteczny – od 5,35% PLN w skali roku. Osobom posiadającym już zaciągnięte kredyty w różnych instytucjach Plany Finansowe zintegrują zadłużenie w jednym banku. Takie rozwiązanie oszczędza czas potrzebny do obsługi kredytów, a także redukuje liczne opłaty i prowizje.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Antonio Citterio_1   #Antonio Citterio_3   #Antonio Citterio_4   #ciep