wiadomości branżowe

MultiBank uruchomił w Rzeszowie kolejne Centrum Usług Finansowych

MultiBank – detaliczna część BRE Banku SA – w marcu br. uruchomił w Rzeszowie nowe Centrum Usług Finansowych. Nowa placówka MultiBanku znajduje się na ulicy Kopernika 12. Wyposażona jest w strefę całodobową umożliwiającą dostęp do multilinii, web kiosku, bankomatu i wrzutni depozytowej. Zastosowanie tych rozwiązań pozwala korzystać z usług MultiBanku 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku.

MultiBank powstał w drugiej połowie 2001 roku, jako kolejna inicjatywa BRE Banku na rynku bankowości detalicznej. MultiBank jest pierwszym bankiem internetowym posiadającym sieć placówek. W chwili obecnej dysponuje 28 oddziałami w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Poznaniu, Bydgoszczy, Wrocławiu, Gdyni, Toruniu, Gdańsku, Częstochowie, Krakowie, Bielsku-Białej, Gorzowie Wielkopolskim, Olsztynie, Gliwicach, Szczecinie, Opolu, Zielonej Górze, Kielcach i Rzeszowie.

MultiBank opiera swój model komunikacji z Klientem na wielokanałowym dostępie do konta z wykorzystaniem placówek, Internetu, multilinii, telefonu komórkowego, usługi SMS i WAP. Oddziały MultiBanku to Centra Usług Finansowych, doradzające jak zarządzać pieniędzmi w ramach ośmiu „światów finansowych”:


– MultiKonta młodzieżowego, dla nastolatków w wieku 13 -18 lat,

– MultiKonta jestem, dla studentów, którzy cenią swobodę, aktywny rozwój oraz wykształcenie,

– MultiKonta ja, dla ludzi młodych, dynamicznych, dla których ważny jest dostęp do rachunku w każdym miejscu i czasie,

– MultiKonta my, przeznaczonego do rodzinnego lub indywidualnego zarządzania finansami,

– Klubu Aquarius, bankowości dla Klientów o statusie VIP,

– MultiKonta Business Class, dla małych i dynamicznych firm,

– MultiKonta Business Medicus, dla firm z branży medycznej,

– MultiKonta Business Expert, dla prawników i firm doradczych.

MultiBank oferuje nowoczesne produkty bankowe stworzone w oparciu o badanie potrzeb i stylu życia potencjalnych klientów. Swobodne dysponowanie środkami na koncie zapewniają karty debetowe Visa Electron, Visa Classic, karty kredytowe Visa Credit, Visa Gold Credit, Visa Platinum Credit oraz [email protected], najbezpieczniejsze na polskim rynku narzędzie do płacenia w internecie. Łatwość korzystania z usług MultiBanku połączona jest z atrakcyjnym oprocentowaniem ROR-ów do 5,15% rocznie, i jednym z najniżej oprocentowanych kredytów odnawialnych od 6,95% w PLN rocznie.

MultiBank wprowadził też jako pierwszy bank na polskim rynku nową kategorię produktów hipotecznych – Plany Finansowe. Plany Finansowe – to kombinacja rachunku bieżącego, depozytowego, oszczędnościowego oraz kredytów. Nowe produkty MultiBanku skierowane są do wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania, domu, samochodu lub innych dóbr. Osobom posiadającym już zaciągnięte kredyty w różnych instytucjach Plany Finansowe pozwolą zintegrować zadłużenie w jednym banku. W 2002 roku Plany Finansowe MultiBanku zostały uhonorowane nagrodą Prezesa NBP za najlepszy produkt finansowy roku.

Źródło Grupa mBank. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Bartek Szambelan   #Grupa Allegro Sp   #Programu Ochrony Kupuj